Warning: imagecreatefromjpeg(): gd-jpeg, libjpeg: recoverable error: Invalid SOS parameters for sequential JPEG in /home/users/gimujazd/public_html/includes/functions.php on line 423

Warning: imagecreatefromjpeg(): 'vardata/nowosci/10000240.jpg' is not a valid JPEG file in /home/users/gimujazd/public_html/includes/functions.php on line 423

Ferie z chemią!

Kręci nas chemia!!!

W pierwszym dniu przerwy zimowej odbyły się warsztaty z chemii, na których to uczniowie samodzielnie przeprowadzali eksperymenty oraz byli obserwatorami "wybuchowych" doświadczeń chemicznych. Dzieci mogły zobaczyć doświadczenie pt. "duch w butelce", "lokomotywa", "pasta słonia", wykonać zaś: "solne ogrody chemiczne", "dyskotekę w probówce", "mleko tęczą malowane", "lampę lawę", "rosnące balony".

Zajęcia sportowe podczas ferii.

Wypoczynek zimowy po ciężko przepracowanym okresie zajęć lekcyjnych jest bardzo oczekiwany przez uczniów. Dlatego, każdego roku organizujemy zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii zimowych dla uczniów naszej szkoły w hali sportowej, a także poza nią. W czasie ferii zimowych nie wszyscy uczniowie mają możliwość wyjazdu na wypoczynek zimowy. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci nauczyciele postanowili zorganizować i przeprowadzić te zajęcia.

 

FERIE ZIMOWE DLA NAJMŁODSZYCH

 Balonowe szleństwa

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych, który powinno się przeznaczyć na czynny odpoczynek i rozrywkę. Aby nasze dzieci spędziły go miło, nie nudziły się, a szkołę postrzegały nie tylko jako miejsce nauki, ale też wesołej zabawy oraz by czas wspólnie spędzony był dla nich radosny, udany i przede wszystkim bezpieczny, zorganizowaliśmy specjalną ofertę atrakcyjnych zajęć.
W dniach 13.02-14.02 odbywały się zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci z naszej szkoły.

Zajęcia sportowe dla najmłodszych podczas ferii

Lubię sport

Celem zajęć było nie tylko rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej, ale również integracja uczniów. Tego typu zajęcia okazały się dla niejednego okazją do sprawdzenia swoich możliwości w nowych dyscyplinach sportowych, ale również do przełamywania barier i podnoszenia poziomu swoich umiejętności oraz wytrzymałości fizycznej.
Zajęciom towarzyszyła radość, zdrowa rywalizacja i kultura sportowa. Był to czas na pewno dobrze zagospodarowany.

Ferie w kinie

„Doktor Dolittle”

Naszą wspólną feryjną przygodę rozpoczęliśmy od wycieczki do kina Cinema 3D w Świdnicy na
film „Doktor Dolittle”. Opowieść ta, to historia o pozytywnym przesłaniu, pełna niezwykłych przygód, niesamowitych stworzeń.

Walentynki w naszej szkole!

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym pamiętali o dniu św. Walentego obchodzonym 14 lutego. Z tej okazji uczniowie klasy VII oraz Samorząd Szkolny zorganizowali pocztę walentynkową.
 

Bezpieczne ferie!

„Jak bezpiecznie spędzić ferie”  to temat spotkania policjantów z uczniami ze SP im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym. Podczas pogadanki funkcjonariusze przypomnieli o bezpieczeństwie w trakcie zimowych zabaw oraz o tym, jak bezpiecznie korzystać z internetu. Na koniec mundurowi rozdali dzieciom zakładki  z numerami telefonów alarmowych oraz odblaski.

 

Karnawał czas zacząć!

A W KARNAWALE BYWAJĄ BALE!

Tuż przed feriami ,w piątek 7 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci w barwnych strojach, różnych postaci z bajek i filmów, w doskonałych humorach ,przy dźwiękach muzyki wykazywały się swoimi tanecznymi i wokalnymi talentami. W konkursach : najpiękniejszy strój, król i królowa balu, taniec w parach z balonem, taniec na gazecie zdobywały nagrody rzeczowe i słodkości. 

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność