Okręgowa

Komisja

Wyborcza 

Kuratorium

Oświaty

we Wrocławiu


Koncertowo w naszej szkole

KONCERTOWO W NASZEJ SZKOLE

   Z nowym rokiem szkolnym powróciły do naszej szkoły Muzyczne Koncerty w wykonaniu artystów Lubuskiego Biura koncertowego „Orfeusz”.

7 października odbył się pierwszy koncert pt. „ W krainie stuku i Puku”.

 

W Jaskini Nietoperzy i w Szkółce leśnej

               W JASKINI NIETOPERZY

               I  w SZKÓŁCE LEŚNEJ

                      30 września uczniowie klas 1-3 wybrali się do Nadleśnictwa Świdnica. Celem wycieczki było zobaczyć , czy jesień zagościła w królestwie leśnym oraz poznać narodziny lasu.

 

W KRAINIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA

   Tradycją naszej szkoły, a szczególnie klas 0-3 stało się świętowanie w trzecim tygodniu września „Dnia pieczonego ziemniaka”. Tak więc, 19.09.2019r. o godz.9.00 najmłodsza społeczność szkolna- dzieci z kl.0,1,2,3 z wychowawcami i rodzicami rozpoczęli wyprawę do Krainy Pieczonego Ziemniaka.

 

Czekoladowe inspiracje w bibliotece

CZEKOLADOWE INSPIRACJE W BIBLIOTECE

                W pierwszym tygodniu września uczniowie  klasy 1 wraz z wychowawcą na zaproszenie pani kierownik Biblioteki Publicznej w Ujeździe Górnym - I. Fuglewicz, mieli przyjemność uczestniczyć w czekoladowych szaleństwach.

 

 Kręci Nas tradycja!

W dniu 19 września  2019r. uczniowie klas IV oraz V  naszej szkoły wraz z kolegami ze szkoły w Mieczkowie oraz Udaninie odwiedzili Muzeum Wsi Opolskiej.

 

Przywozy w dniu 2.09.2019 r.

Przywozy uczniów Szkoły POdstawoweej w Ujeżdzie Górnym na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się w poniedziałek (2 września) o godzinie 10:00

p. Krzysztof Michajluk

I

9.15 PICHOROWICE

II 

9.30 UJAZD DOLNY

9.35 KARNICE

 

p. Kazimierz Stańczyk

9.20 DROGOMIŁOWICE

9.25 RÓŻANA

9.30 ŁAGIEWNIKI

9.35 JAROSTÓW

 

p. Robert Mielnik

9.20 PIELASZKOWICE,

9.25 SOKOLNIKI

9.30 JAROSŁAW

Ogłoszenie ws.opłat za obiady

DRODZY RODZICE

         W związku z wprowadzeniem możliwości wpłaty na konto bankowe za obiady oraz nowego dokumentu jakim jest umowa na korzystanie z obiadów przepraszam za niedogodności z wpłatą pieniędzy w tym miesiącu.

         Zapraszam wszystkich, których dzieci korzystają z obiadów w szkole w Ujeździe do podpisywania umów na wyżywienie. Dla ułatwienia umowy można pobrać na stronie internetowej szkoły w Ujeździe Górnym oraz na stronie internetowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Udaninie w zakładce „stołówka szkolna”. Umowy drukujemy w dwóch egzemplarzach. Po ich wypełnieniu dostarczamy do mnie w celu podpisania.

Od 1.10.2019 wprowadzamy możliwość wpłaty za obiady na konto bankowe:

Nr 30 9589 0003 0390 0299 2000 0050.

Dotychczasowy sposób wpłaty u intendenta nie został zlikwidowany w związku z czym kto ma chęć wpłaty bezpośrednio u mnie to serdecznie zapraszam.

Od 1.10.2019 istnieje możliwość zgłaszania nieobecności dziecka szkolnego w bieżącym dniu od godz. 7 do 7:45 pod nr telefonu 76 870 92 99 wew. 203 – Intendent.

Wpłat należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca.

W miesiącu październiku opłata za obiad dzieci klas 0 – VIII wynosi:

Obiad cały – 117,60 zł

Obiad ½ - 58,80 zł

 

 

                                                                                          Z poważaniem

                                                                                Remigiusz Seretny

                                                                                intendent

 

 

PROJEKT „ POCZYTAJ MI MAMO…POCZYTAJ MI TATO”

W roku szkolnym 2018/2019 w kl.1 i gr.0 realizowany był projekt pt.”Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”.  W ramach tego projektu odbywały się spotkania z bibliotekarzami w szkole i Gminnej Bibliotece w Ujeździe Górnym, oglądanie spektakli zorganizowanych w bibliotekach, pasowanie na czytelnika , czytanie baśni i bajek w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, tworzenie okładek do przeczytanej książeczki. Finałem realizacji tego projektu były min. zajęcia otwarte z udziałem rodziców, podczas których rodzice czytali dzieciom wybrane baśni/bajki, wspólnie z dziećmi uczestniczyli w warsztatach plastyczno- zagadkowych. Koordynatorzy projektu p. J. Semczuk i p. J. Maniowska dziękują bibliotekarzom i rodzicom za współpracę.

„JA JESTEM POLKĄ A TY POLAKIEM... LIST DO PANA BOGA

4 czerwca najmłodsi uczniowie z naszej szkoły –grupa 0 i uczennica klasy 7 Julia Ciesielska pod opieką p. J. Maniowskiej brali udział w Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej w Szkole Podstawowej w Udaninie. Data nie przypadkowa-30 rocznica wolnych wyborów” 89” i 40 rocznica pierwszej pielgrzymki papieża Św. Jana Pawła II do Polski.

Biblioteczka rodzica

www.rodzinneczytanie.pl

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność