Okręgowa

Komisja

Wyborcza 

Kuratorium

Oświaty

we Wrocławiu


Dziś 15. rocznica odejścia do Domu Ojca Świętego Jana Pawła II. 

Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. 

 

Dziś wspólnie prosimy “Święty Janie Pawle II wstawiaj się u Boga za naszym narodem i za całym światem”.  

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi informacjami w zakładce ogłoszenia.

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym

Zgodnie z zaleceniami władz oświatowych od 25.03.2020r w szkołach obowiązuje  kształcenie na odległość. W  związku z powyższym proszę o śledzenie informacji wysyłanych za pośrednictwem dziennika elektronicznego. – Librus. Tu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje na temat organizacji pracy zdalnej.  W przypadku braku loginu i hasła dostępu proszę o kontakt telefoniczny.

Dziennik elektroniczny będzie podstawowym kanałem  komunikacyjnym z nauczycielami i dyrektorem.

Szanowni Państwo, obecna sytuacja jest dla wszystkich bardzo trudna. Ważne, abyśmy mogli liczyć na wzajemne wsparcie, zrozumienie, cierpliwość i serdeczność. W razie pytań, problemów i wątpliwości proszę o kontakt przez librus lub telefoniczny do szkoły – 768740279.

Życzę Państwu spokoju i ZDROWIA.

Smutno w szkole bez dzieci…

#zostanwdomu

Przesyłam pozdrowienia

Dorota Byra

Zajęcia on-line!

Szanowni Państwo,

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym,

W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych do 25 marca br proszę o regularne śledzenie wiadomości w e-dzienniku, w ciągu najbliższych dni będzie to główny kanał komunikacyjny.  Za pośrednictwem Librusa nauczyciele będą przekazywać uczniom do wykonania zadania utrwalające zdobytą wiedzę i umiejętności oraz zadania mające na celu powtórzenie wiadomości.

Uczniowie, nie traktujcie zawieszenia zajęć szkolnych jako dodatkowych ferii, wykorzystajcie ten czas na naukę, czytanie książek, obejrzenie ciekawego programu telewizyjnego….

                                                                                                                  Przesyłam serdeczne pozdrowienia i #zostanwdomu  

Dorota Byra

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu i szkołach Gminy Udanin.

 

Wójt Gminy oraz dyrektorzy szkół Gminy Udanin informują, że na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej, wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od 12 do 25 marca br. zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolu w Gminie Udanin zostają zawieszone.

Jedynie w dniach 12 - 13 marca br. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Udaninie oraz Szkoła Podstawowa w Ujeździe Górnym zapewnią zajęcia opiekuńcze uczniom, którzy nie będą mieć zapewnionej opieki w domu. 

Jednocześnie informujemy, że na terenie Powiatu Średzkiego nie odnotowano żadnego przypadku zachorowania na koronawirusa.

 

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Z poważaniem

Dorota Byra

Puchar Tymbarku

Dnia 10 marca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Rakoszycach odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej  o Puchar Tymbarku. Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym reprezentowały dwie drużyny dziewcząt. Jedna z klas IV-VI i druga z klas I-III. Starsza grupa zajęła I miejsce i awansowała tym samym do finału dolnośląskiego . Natomiast młodsze dziewczynki zajęły II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

VI KONCERT MUZYCZNY „TANECZNE OPOWIEŚCI Z DALEKIEGO WSCHODU”

W czwartek 5 marca 2020r. zawitali do naszej szkoły z kolejnym koncertem muzycznym artyści z Lubuskiego Biura Koncertowego. Uczniowie , szczególnie ci najmłodsi wsłuchiwali się w opowieści o Alladynie, jego przygodach i przeżyciach, które przeplatały się tańcami w rytmach Dalekiego Wschodu pięknej Szeherezady. Starsi zaś mogli podziwiać wzrokiem i słuchem prezentowane podczas koncertu instrumenty, a były to: gitara bez korpusu akustycznego, saksofon i lutnia. Wszyscy akompaniując klaskaniem mogliśmy uczestniczyć w granych na tych instrumentach melodiach.

Biblioteczka rodzica

www.rodzinneczytanie.pl

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność