Hej kolęda, kolęda....!

W czwartek 20 grudnia społeczność uczniowska, rodzice ,grono pedagogiczne, dyrekcja i wszyscy pracownicy naszej szkoły spotkali się w sali gimnastycznej na szkolnej Wigilii. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Wójt Wojciech Płaziuk.

Spotkanie rozpoczęło się piękną inscenizacją Jasełek, które przygotowali najmłodsi uczniowie tj. przedszkolacy z grupy 0a i pierwszoklasiści. Spektakl Jasełek został przygotowany przez wychowawczynie p. Jolantę Maniowską i p. Jadwigę Semczuk. Oprawę muzyczną przygotowała p.Małgorzata Bromińska z chórkiem dziewcząt z klas 4 i 5, akompaniował p.Sebastian Ciesielski. Podczas uroczystości było magicznie, dostojnie i bardzo śpiewnie. Dzieci w przecudnych strojach przygotowanych przez rodziców odtwarzały role postaci Maryi, Józefa, Aniołów, Pasterzy, Królów. A wszystko to w scenerii prawdziwej szopy, iglastych drzew i w blaskach betlejemskiej gwiazdy. Występ zakończył się wyśpiewaniem świątecznych życzeń dla obecnych. Wójt Wojciech Płaziuk podziękował małym artystom za  Jasełka i wręczył słodki upominek.

Pani Dyrektor i Pan Wójt złożyli wszystkim życzenia, odczytano fragment z Pisma Świętego i każdy z opłatkiem w dłoni mógł życzyć sobie najlepszego świętowania. Po tym nastąpiła wigilijna biesiada, którą przygotowała Rada Rodziców przy wielkim wsparciu rodziców naszych uczniów. Było w czym  smakować: barszczyk, pierogi, ryba, sałatki, pyszne ciasta i owoce.                                          

 Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego wigilijnego spotkania.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Dodaj komentarz

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność