Okręgowa

Komisja

Wyborcza 

Kuratorium

Oświaty

we Wrocławiu


 LEGENDY GMINY UDANIN 19.02.2019 R.
W ramach realizowanych treści programowych Legendy polskie dnia 19.02,2019r na zaproszenie wychowawczyni kl I Jadwigi Semczuk na lekcję edukacji polonistycznej została zaproszona inicjatorka, koordynatorka książki pt.: ,,Legendy Gminy Udanin" p. Eżlbieta Chmielewska wicedyrektor, nauczyciel polonista Szkoły Podstawowej w Udaninie, która zaprezentowała w/w książkę.
Głośno czytając, zapoznała dzieci z jedną z wybranych legend dotyczącą powstania wsi Sokolniki. W lekcji uczestniczyli również młodsi koledzy i koleżanki z kl O wraz ze swoja wychowawczynią p. Jolantą Maniowską. W skupieniu i z zainteresowaniem młodsi uczniowie naszej szkoły słuchali kolejnej legendy, którą poznawali. Trafnie odpowiadali na zadawane pytania dotyczące wysłuchanego tekstu. Potrafili odszukać na makiecie Gminy miejscowość o której była mowa w legendzie. 
Serdecznie dziękujemy p. E. Chmielewskiej za przyjęcie zaproszenia, przekazanie  szkole książki  pt,,Legendy Gminy Udanin" wraz z dedykacją oraz słodki poczęstunek, którym zostały obdarowane dzieci.
20-02-2019 m g

Dodaj komentarz

Biblioteczka rodzica

www.rodzinneczytanie.pl

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność